Uygulamanın İlgili Videosunu İzleyin! Candy Crush Saga oyunu nedir? Nasıl Oynanır?

Mobil Oyunlar kategorisinde yayinlandi ve bu yazı 4.544 Okundu

Candy Crush Saga belirli bir alışma döneminden sonra şu bölümüde geçeyim bırakırım dediğiniz ancak bırakamadığınız oyunlardan birisi oluyor.

Oyunun amacı aynı renk ve desendeki şekerleri bir araya getirerek yok etmek ancak seviyeniz arttıkça bu olay zorlaşıyor.Oyunun belirli modları var

Jöleleri Yok Et Modu : Bazı şekerler jöleyle kaplanmış oluyor o şekerleri diğer aynı renkteki şekerlerle bir ayara getirerek jöleleri patlatmanız gerekiyor.
Zamana Karşı Modu : belirli bir zaman içerisinde sizden istenilen puanı elde etmeye çalışıyorsunuz
Çikolata Mod : oyuna belirli sayıda çikolata ile başlıyorsunuz amaç çikolataları yok etmek çikolataların yanındaki şekerleri yok ederseniz çikolatalar patlar bütün çikolatalar bittiğinde bölümü geçmiş olursunuz ancak bir hamlede bir çikolata yok etmezseniz tekrar çikolatalar türeyecektir.

Oyun içindeki kolaylıklar
Eğer 4 tane şekeri yanyana getirip patlatırsanız çizgili şeker oluşuyor bu çizgili şekerle diğer şekerleri patlatırsanız oyunun 1 sıra şekeri tamamen patlıyor. 2 tane çizgili şekeri patlatabiliyorsunuz ayrıca yukarıda siz bölüm atladıkça size sağlanan kolaylıklar var tekli şeker patlatma gibi bunları da kullanabiliyorsunuz.

Etiketler: ~ ~ ~ ~

Yorumlar

Bir Cevap Yazınoyun oyna
Oyun haberleri ile siz değerli oyun seven arkadaşlarımıza günlük en yeni oyunların haberlerini sunan bioyuncu.com sizlere en açıklayıcı şekilde tüm oyun bilgilerini sunmaktadır.