Uygulamanın İlgili Videosunu İzleyin! Dr. Driving Gold Kazanma!

Android Oyunları kategorisinde yayinlandi ve bu yazı 11.653 Okundu

Bu bir hile veya açık değildir. Oyunun, kullanıcılarına izin verdiği bir özelliktir. Dr. Driving hakkında geçmişte 3 adet makale yazmıştık, en çok istenilen şey ise gold / altın kazanma idi. Bugün bunun nasıl olduğunu Türkiye’de ilk defa sizler için biz paylaşıyoruz.

Dr. driving’deki bilinen tek gold kazanma yöntemi facebook ile giriş yapmaktır. Giriş yaptığınız her hesap için 100 gold alırsınız. Bingo! İşte açık, birkaç adet facebook hesabı açarak yada açılmış hesaplarla giriş yaparak istediğiniz kadar gold kazanabilirsiniz.

iOS cihazlarında nasıl yapılır: Ayarlarlar sekmesinden sosyal hesaplarınızı güncellemeniz lazım. Burdan her seferinde ( yani her 100 goldu aldıktan sonra ) tekrar tekrar eski hesabı silerek yeni hesabı eklemeniz gerekiyor.

Android cihazlarında ise yine ayarlar sekmesinden facebook ve twitter için ayrılmış iki butonu bulmanız ve o butonlar aracılığıyla facebook bilgilerinizi değiştirmeniz gerekiyor.

Eklediğiniz hesap x 100 kredi şeklinde kazanç elde edebilirsiniz.

Etiketler: ~ ~ ~ ~

Yorumlar

Bir Cevap Yazınoyun oyna
Oyun haberleri ile siz değerli oyun seven arkadaşlarımıza günlük en yeni oyunların haberlerini sunan bioyuncu.com sizlere en açıklayıcı şekilde tüm oyun bilgilerini sunmaktadır.